Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ASE Sp. z o.o.
​Od grudnia 2005 roku Automatic System Engineering Sp. z o.o. wynajmuje powierzchnie biurowe w Centrum Administracyjnym PPPT S.A. w Płocku.

ASE Sp. z o.o. jest polską firmą inżyniersko-handlową zajmującą się kompleksową realizacją inwestycji z zakresu urządzeń automatyki przemysłowej i elektrotechniki dla stref zagrożonych wybuchem. Głównymi klientami spółki są podmioty i przedsiębiorstwa działające w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym, gazownictwie, energetyce, hutnictwie metali i szkła, przemyśle farmaceutycznym, nawozowym, cementowym, celulozowo-papierniczym, spożywczym i tłuszczowym.
 
Niezwykle ważnym elementem działalności ASE Sp. z o.o. jest zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych połączonych z doświadczeniem oraz wiedzą specjalistów. Firma legitymuje się certyfikatem ISO 9001:2000 przyznany przez firmę Bureau Veritas Certification obejmującym swym zakresem doradztwo, dostawy i montaż systemów automatyki i elektrotechniki przemysłowej, w tym w wykonaniu dla stref zagrożonych wybuchem, jak również wydawnictwa, szkolenia oraz konferencje z zakresu bezpieczeństwa technicznego.

 Więcej informacji na stronie: www.ase.com.pl
 
 

ORLEN Group brands