Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Branża kosmetyczna spotkała się w Łodzi

28-05-2015  Aktualności

​Prawie 100 osób uczestniczyło w wydarzeniu Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej, które odbyło się 27 maja w Łodzi. Konferencja poświęcona była aktualnym problemom i wyzwaniom przemysłu kosmetycznego. Wśród uczestników znaleźli się właściciele i przedstawiciele firm produkujących kosmetyki, pracownicy działów R&D, technolodzy, dystrybutorzy produktów i surowców kosmetycznych, dostawcy sprzętu, aparatury, odczynników, firmy consultingowe, a także przedstawiciele szkół wyższych.

W czasie spotkania uczestnicy mogli wysłuchać seminariów prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Konferencję rozpoczął gość specjalny – dr Alain Mavon, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju Oriflame Sweden. W swojej pracy koncentruje się on na odkrywaniu innowacyjnych technologii przeciwstarzeniowych pochodzących ze źródeł naturalnych, w tym komórek macierzystych roślin.

Seminaria dostarczyły wiedzy związanej z nowoczesnymi surowcami stosowanymi w produkcji kosmetyków, zagadnieniami biodostępności, substancjami działającymi wybielająco na skórę oraz wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN