Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Budowa obiektu produkcyjno-biurowego Grupy B4 na finiszu

05-12-2011  Aktualności

Przedsięwzięcie Grupy B4 na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego wkroczyło w ostatnią fazę realizacji.


W ramach prac nad realizacją zakładu produkcyjnego Grupy B4 na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zakończono etap budowy hali produkcyjnej, którą wyposażono w suwnice – ostatni element konstrukcyjny hali.

Skończyły się również prace nad wzniesieniem i wykończeniem budynku socjalnego. Wewnątrz budynku biurowego trwają prace adaptacyjne oraz wykończeniowe a na zewnątrz kończą się roboty nad montażem fasady.

Wykonawca zrealizował ponadto place, parkingi i drogi wewnętrzne z kompletną infrastrukturą nawodnieniową. Toczą się także roboty dla posadowienia budynku portierni przy wjeździe na teren zakładu.

Od maja 2011 roku Grupa B4 prowadzi inwestycję budowy obiektu produkcyjno-biurowego dla potrzeb zależnej spółki Opeus, w którym wytwarzane będą lekkie elementy wykończeniowe nowoczesnego budownictwa wielkogabarytowego. Zakład produkcyjny o powierzchni całkowitej 11.333 m2 lokalizowany jest na obszarze działki inwestycyjnej o powierzchni ok. 2,3 ha. Zakończenie inwestycji o wartości ok. 23 mln zł. planowane jest na przełomie roku 2011 i 2012. W nowym zakładzie zatrudnienie znajdzie około 200 osób w okresie pół roku po uruchomieniu inwestycji.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN