Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
CENTROSTAL-WROCŁAW rozpoczął inwestycję w PPPT

06-06-2017  Aktualności

W maju br. rozpoczęły się roboty budowlane w ramach inwestycji Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „CENTROSTAL-WROCŁAW” w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Na terenie działki o powierzchni około 0,7 ha Inwestor wybuduje regionalny ośrodek dystrybucji stali oraz produkcji prefabrykatów zbrojeniowych, w skład którego wejdą hala i biurowiec o powierzchni całkowitej  ponad 1200 metrów kwadratowych. 

Inwestycja o wartości około 3 milionów złotych zostanie zakończona według harmonogramu realizacyjnego najpóźniej w II kwartale 2018 roku. Zgodnie z założeniami, docelowe zatrudnienie w związku z uruchomieniem nowej inwestycji wyniesie minimum 12 osób.

CENTROSTAL-WROCŁAW jest dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych i materiałów konstrukcyjno-budowlanych oraz wykonawcą szeregu usług dotyczących wyrobów hutniczych, w tym produkcji prefabrykatów zbrojeniowych. Klientami przedsiębiorstwa są krajowe i zagraniczne firmy z szeroko rozumianej branży budowlanej oraz przedsiębiorstwa produkcyjne wszystkich branż przemysłu.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN