Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Grupa B4 rozpoczęła inwestycję w PPPT

11-05-2011  Aktualności

W dniu 11 maja 2011 r. odbyła się uroczystość rozpoczęcia budowy zakładu produkcyjnego Grupy B4 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym.


Akt rozpoczęcia robót budowlanych na terenie inwestycji w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym podpisali wspólnie Jan Brudnicki, Prezes Grupy B4, Iwona Lewandowska, Prezes PPP-T S.A., Andrzej Nowakowski, Prezydent Miasta Płocka oraz Tomasz Królikowski z Pracowni Architektonicznej Królikowski i Jaworski, w obecności przedstawicieli generalnego wykonawcy inwestycji.

Nowy obiekt produkcyjno-biurowy Grupy B4 o powierzchni całkowitej 11.320 m2 zostanie zlokalizowany w strefie III Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego na działce o powierzchni ok. 2,3 ha. W jego skład wejdą hala produkcyjna o powierzchni 9.100 m2 oraz budynek biurowy i socjalny o łącznej powierzchni 2.220 m2. Inwestycja o wartości ok. 23 mln. zł. zostanie zakończona według harmonogramu realizacyjnego na przełomie roku 2011/2012.

W zakładzie realizowane będą procesy produkcyjne, handlowe i obsługi klienta w zakresie lekkich elementów wykończenia nowoczesnego budownictwa wielkogabarytowego na wysokim poziomie innowacyjności. Zgodnie z założeniami, zatrudnienie w okresie pół roku po uruchomieniu inwestycji wyniesie minimum 200 osób.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN