Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT uczestnikiem Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO 2014

20-10-2014  Aktualności

​Podobnie jak w roku ubiegłym, wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i skupiło blisko 110 wystawców, wśród których znaleźli się przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, przemysłowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, firm i instytucji naukowych. Pod jednym dachem spotkały się świat nauki i biznesu, ludzie z pomysłami i inwestorzy z kapitałem zarówno z Polski jak i z Wielkiej Brytanii.

Forum targów stanowiło dobre miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z innowacyjnymi firmami oraz dało możliwość  dotarcia z ofertą do licznie zwiedzających i zainteresowanych aspektami rozwoju badań i rozwoju oraz nowych technologii. Podczas dwudniowego wydarzenia można było uczestniczyć  w szeregu spotkaniach branżowych i konferencji, podczas których poruszane były zagadnienia związane z innowacyjnością i nowoczesnymi technologiami.

Podczas tegorocznej edycji targów duży nacisk został położony głównie na tematy związane z drukiem 3D – drukiem XXI wieku oraz na systemy informatyczne ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych systemów antywirusowych.  II edycja targów obejmowała również inne obszary badań i rozwoju m.in:  grafen, sztuczna inteligencja, innowacyjne technologie wojskowe, efektywne wykorzystywanie energii, smart cities, inteligenta odzież, bioinżynieria, robotyka, elektronika.

Uczestnictwo PPPT w II Międzynarodowych Targach Innowacji i Nowych Technologii  INNO-TECH jest wynikiem współpracy ze Stowarzyszeniem Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych. Stoisko Parku cieszyło się dużym zainteresowaniem. Jako jedyny tak prężnie się rozwijający Park na Mazowszu, PPPT miał możliwość zaprezentowania oferty biznesowej i nawiązania współpracy.

 

 
 

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN