Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Inkubator w PPPT

05-10-2018  

Przyspieszamy start Twojego biznesu! Inkubator Płockiego Parku Przemysłowo Technologicznego rusza tej jesieni.
Rozpoczyna się nabór do projektu akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze - kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego.
Koordynatorem projektu jest Płocki Park Przemysłowo- Technologiczny S.A który wspiera przedsiębiorczych Płocczan w rozwoju i realizacji ich marzeń biznesowych, tworząc ekosystem wspierania startupów w subregionie Mazowsza Płockiego. Projekt jest współfinansowany ze środków  budżetu Województwa Mazowieckiego

PRZYSPIESZONY KURS PRZEDSIĘBIORCZOŚCI NA MAZOWSZU
Ze względu na brak odpowiedniego przygotowania biznesowego, trudności w dostępie do infrastruktury biznesowej oraz najnowszych technik marketingowych i sposobów wejścia na rynek, Startupy mają trudności w osiągnięciu sukcesu  i rozwoju swojego pomysłu. Między innymi to, staje się przyczyną licznych upadków innowacyjnych firm na samym starcie ich przygody z biznesem - mówi. W pierwszym etapie projektu akceleracyjnego planujemy zorganizowanie 5 spotkań inspiracyjnych. Zaplanowaliśmy również rozwiązania dla mieszkańców z poza największych miasta, w postaci webinariów w których będzie można wziąć udział on-line nie wychodząc z domu. Na tym etapie będziemy czekali na zgłoszenia pomysłów biznesowych - Tomasz Wysocki, koordynator projektu.
Uczestnicy zakwalifikowani do kolejnego etapu, będą zdobywać umiejętności i kompetencje podczas biznesowych szkoleń, warsztatów wspieranych licznych ekspertów. Będą również uczestniczyć w indywidualnym procesie mentoringowym dostosowanym do potrzeb zakwalifikowanych pomysłów, sesji fotograficznej oraz pogłębionych konsultacjach eksperckich z zakresu m.in. prawa, podatków, finansowania firmy w celu zwiększenia szansy na wdrożenie rozwiązań na rynku. Projekt zwieńczony zostanie wyłonieniem dwóch najlepszych pomysłów, podczas gali Demo Day w Warszawie. Otrzymają one nagrody pieniężne z budżetu Województwa Mazowieckiego, wsparcie promocyjne, PR-owe oraz zostaną zaproszone do dalszych rozmów z firmami partnerskimi, u których mogą się odbywać wdrożenia oraz z funduszami inwestycyjnymi.
REKRUTACJA DO AKCELERACJI
W projekcie mogą wziąć udział osoby bez zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz młode firmy w początkowej  fazie  rozwoju,  posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Województwa Mazowieckiego, działające nie dłużej niż 3 lata.
Poszukiwane są konspekty biznesowe  z zakresu:
- Nowoczesnych usług dla biznesu: projekty biznesowe oferujące mechanizmy wspierania działalności gospodarczej, usługi „szyte na miarę”, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.
- Podnoszenia jakości życia: rozwiązania technologiczne i organizacyjne wykorzystywane do świadczenia usług społecznych w szczególności w zakresie edukacji, zdrowia, bezpieczeństwa, pracy i spędzania wolnego czasu.
- Działania ukierunkowane na stymulowanie innowacji społecznych, rozwój kapitału społecznego.

Poznaj akcelerator Przedsiębiorcze Mazowsze i wypełnij wniosek zgłoszeniowy: https://przedsiebiorczemazowsze.pl

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN