Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kolejne dwa zakłady produkcyjne w PPPT oddane do eksploatacji

27-05-2013  Aktualności

Pierwsza z zakończonych inwestycji powstała na działce inwestycyjnej o powierzchni 1ha. Jest to kompleks produkcyjno-biurowy z siedzibą firmy IZO-BET, przeznaczony do produkcji płaszczy z blachy i konstrukcji nośnej izolacji termicznej. Wybudowany obiekt obejmuje budynek produkcyjny z częścią socjalno-biurową wraz z zagospodarowaniem terenu i komunikacją wewnętrzną. Wartość inwestycji zamknęła się ostateczną kwotą ok. 4,3 mln złotych.
 
Drugą inwestycję stanowi zakład produkcyjno-usługowy spółki NEO-TEC wyposażony w specjalistyczną infrastrukturę do wyważania rotorów na obrotach nominalnych, który został zlokalizowany na działce inwestycyjnej o powierzchni ok. 0,8ha. W skład zakładu wchodzi budynek produkcyjny oraz budynek biurowo-socjalny wraz z zagospodarowaniem terenu i komunikacją wewnętrzną. Łączne nakłady związane z realizacją inwestycji wyniosły ostatecznie ok. 4,5 mln złotych.
 
Zgodnie z deklaracjami inwestorów, w obydwu zakładach zostanie zatrudnionych nie mniej niż 25 osób. Obydwie inwestycje znajdują się w III strefie inwestycyjnej Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN