Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konferencja BIZNES LEVEL UP jako perswazja liderów.

22-11-2016  

BIZNES LEVEL UP – wydarzenie, które wpisze się w pamięć uczestników na długo.
Pionierska konferencja  BIZNES LEVEL UP odbyła się 19-20 listopada 2016 roku w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A. Przedsiębiorcy, menadżerowie i inni uczestnicy zapoznali się z aktualnymi zasadami pracy zarządzających jakie można praktycznie wykorzystać. Podczas tej weekendowej konferencji wielu ciekawych prelegentów przekazało najbardziej aktualną wiedzę z obszaru zarządzania. 
Uczestnicy doświadczyli  jak budować  właściwy fundament działania, aby radzić sobie w ekstremalną sytuacją podczas wystąpienia i jak działa zespół pracowników w poddanej znaczącym zmianom organizacji. Praktyczne warsztaty przybliżyły uczestnikom nieodzowne narzędzia w pracy menagerów. Ocena ryzyka na warsztatach znalazła odzwierciedlenie w działaniach z wykorzystaniem prostych narzędzi i rekwizytów, jakie pokazały, że nawet banalne z pozoru narzędzia i działania prowadzą do użycia optymalnych rozwiązań z zaangażowaniem zespołu. To tylko niektóre tematy wkomponowane w program Konferencji BIZNES LEVEL UP.
Cel aby Płock stawał się dynamicznym ośrodkiem biznesowym – przechodzi do etapu realizacji. Cykl otwartych warsztatów dla osób kierujących większymi i mniejszymi zespołami został rozpoczęty w Płockim Parku Przemysłowo - Technologicznym.
Kolejne spotkania i wydarzenia z serii BIZNES LEVEL UP w 2017 roku.
  Najnowsza wiedza, najważniejsze wyzwania, nowe trendy w zarządzaniu i to wszystko przekazane przez doświadczonych praktyków i trenerów z Polski, Europy i świata.  Zapraszamy przyszłe wydarzenia z tego cyklu. 
 
 
 
 

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN