Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konferencja Liderów Przedsiębiorczości Biznes Level Up 19-20 listopada 2016

12-10-2016  

​KONFERENCJA LIDERÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Biznes Level UP
 19 - 20 listopada 2016
Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. – spółka Grupy Kapitałowej PKN Orlen serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu biznesowym, które odbędzie się w Płocku, ul. Łukasiewicza 39. Podczas konferencji nie zabraknie warsztatów i spotkań networkingowych.
Celem Konferencji jest pokazanie ciekawych, praktycznych i nowatorskich propozycji dla biznesu.
Zaproszeni prelegenci i trenerzy (także zagraniczni), to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach, których łączy zamiłowanie do tworzenia nowych, pomysłowych rozwiązań biznesowych. W trakcie prezentacji i warsztatów uczestnicy konferencji poznają najnowsze trendy i nietuzinkowe rozwiązania, które mogą pomóc Przedsiębiorstwom osiągnąć bardziej konkurencyjną pozycję na rynku. W przerwach między wystąpieniami i warsztatami będziecie okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami firm z naszego regionu.
Najcenniejszym zasobem organizacji są ludzie, którzy swoją wiedzą, kreatywnością i odwagą wprowadzają organizację na wyższy poziom.
Biznes Level Up – to miejsce dla nowoczesnej, liderskiej organizacji XXI wieku.

Udział w wydarzeniu jest płatny; wynosi 480,00 PLN za pierwszy dzień Konferencji i 760,00 PLN za dwa dni Konferencji przy wpłacie do 24 października 2016. Po tym terminie cena za dzień rozpoczynający Konferencję to 530,00 PLN i 880,00 PLN za dwa dni Konferencji. Podane ceny są cenami netto.
więcej na : www.bizneslevelup.pl
 

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN