Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Następna transakcja sprzedaży gruntu inwestycyjnego sfinalizowana

13-10-2011  Aktualności

PETRO Remont wybuduje kompleks produkcyjno-biurowy z obiektami logistyki i montażu na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

W dniu 12 października 2011 r. Zarząd Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Spółki Akcyjnej zakończył z sukcesem proces transakcji zbycia nieruchomości na rzecz kolejnego inwestora – spółki PETRO Remont. Planowane przedsięwzięcie inwestycyjne obejmuje budowę kompleksu produkcyjno-biurowego z obiektami logistyki i montażu.

Obiekty spółki PETRO Remont usytuowane będą w III strefie inwestycyjnej, na terenie działki o powierzchni ok. 2,4 ha. Szacowana wartość inwestycji w I etapie realizacyjnym wyniesie minimum 2 mln złotych, natomiast całkowite nakłady inwestycyjne osiągną poziom maksymalnie 8 mln zł. Firma zatrudni w początkowej fazie minimum 15 osób.

Inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę a prace budowlane zamierza rozpocząć jeszcze w IV kwartale br.

Spółka PETRO Remont funkcjonuje na rynku od 1999 r. i jako doświadczona firma wywodząca się z wydziałów remontowych zakładu petrochemiczno-rafineryjnego w Płocku, wykonuje szeroki zakres skomplikowanych zadań serwisowych, konserwacyjno-naprawczych i remontowych.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN