Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Nowa inwestycja w PPPT

28-04-2011  Aktualności

Grupa B4 ulokuje zakład produkcyjny z obiektem biurowym na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.


W dniu 28 kwietnia 2011 r. Zarząd Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego Spółki Akcyjnej sfinalizował transakcję zbycia nieruchomości na rzecz kolejnego inwestora – spółki Grupa B4 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Inwestycja polegać będzie na budowie zakładu produkcyjnego lekkich elementów wykończeniowych dla nowoczesnego budownictwa kubaturowego, w wyniku której, według deklaracji inwestora, powstanie nie mniej niż 200 nowych miejsc pracy.
Inwestor w ostatnich dniach uzyskał już pozwolenie na budowę i zamierza rozpocząć budowę z początkiem maja 2011 r., natomiast uruchomienie zakładu planowane jest na przełomie roku 2011/2012.

Inwestycja o wartości ok. 23 mln. zł., pierwotnie planowana do realizacji w dwóch etapach, zostanie zrealizowana kompleksowo w jednym etapie. Inwestor wskazuje również na możliwość - w stosunku do pierwotnych planów - zwiększenia skali inwestycji ze względu na planowane wdrożenie kolejnej, innowacyjnej technologii.

Grupa B4 ulokuje zakład z obiektem biurowym w strefie III Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego na działce o powierzchni ok. 2,3 ha.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN