Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Oferta PPPT na konferencji PAIiIZ

30-11-2011  Aktualności

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny uczestniczył w konferencji poświęconej ofercie inwestycyjnej parków przemysłowych i technologicznych w Polsce.


W dniu 30 listopada 2011 r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja dotycząca najnowszej ofercie inwestycyjnej polskich parków przemysłowych i technologicznych. Na spotkaniu przedstawione zostały obecne trendy w rozwoju parków, zalety prowadzenia działalności w parkach oraz oferty inwestycyjne wybranych parków w Polsce. Wydarzenie to stało się także okazją do zademonstrowania wydanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) aktualnego katalogu parków.

Prezes PPPT S.A., Pani Iwona Lewandowska, zaprezentowała ofertę Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, jako modelowego przykładu dla rozwoju inwestycji sektora chemicznego i dziedzin powiązanych oraz branży usług nowoczesnych i badawczo-rozwojowych. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele parków, samorządów, instytucje okołobiznesowe, polskie i zagraniczne firmy oraz media

Organizatorem konferencji była Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), agenda państwowa zajmująca się promocją krajowej gospodarki i polskich regionów w świecie, ze szczególnym uwzględnieniem przyciągania inwestycji zagranicznych do Polski i kompleksowej obsługi inwestorów.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN