Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PILNE - Bezpłatny udziała w Targach w Dubaju - STOISKO NARODOWE - PARP

27-03-2017  

Stoisko narodowe na targach Beautyworld Middle East 14-16 maja 2017 r., Dubaj (ZEA)
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi (ZEA) zaprasza producentów kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, produktów fryzjerskich oraz producentów zapachów, akcesoriów kosmetycznych do skorzystania z oferty bezpłatnej promocji swoich produktów na polskim stoisku narodowym (18m2) podczas targów Beautyworld Middle East, które odbędą się w dniach 14 - 16 maja 2017 r.
Firmy zainteresowane promocją swoich produktów podczas Beautyworld Middle East proszone są o przesłanie mailem swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, osoba kontaktowa, adres, nr telefonu, email, strona www, krótki opisu profilu działalności w języku angielskim) na adres:
Tel: +971 2 508 90 43
Udział oraz promocja produktów na stoisku narodowym podczas Beautyworld ME jest bezpłatna. Koszty transportu oraz zakwaterowania ponoszą wyłonione firmy. 
Ofertę prosimy przesłać do dnia 31 marca br. włącznie. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje pierwszeństwo zgłoszenia.
Wybrane firmy prosimy o przywiezienie oprócz materiałów promocyjnych także, o ile to możliwe, roll-upów, ścianek magnesowych, stelaży na foldery itp., które zmieszczą się w bagażu podręcznym lub check-in. Na stoisku będą odpowiednio stoliki, krzesła, stojaki i lady.
Beautyworld Middle East przeznaczone są dla firm z branży:
- kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy,
- kosmetyków do makijażu,
- kosmetyków do włosów,
- kosmetyków i narzędzi do pielęgnacji paznokci naturalnych i sztucznych,
- producentów akcesoriów kosmetycznych,
- producentów opakowań dla kosmetyków.
Więcej informacji o Beautyworld ME poniżej :

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN