Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT S.A. i partnerzy na 7 FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

21-11-2016  

7 FORUM ROZWOJU MAZOWSZA 16/17 LISTOPAD 2016 już za nami.
Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny S.A. był PARTNEREM STREFY SMART BUSINESS, gdzie podejmowane były rozmowy jak osiągnąć sukces rynkowy i gdzie szukać wsparcia na realizację projektów. Obecni byli naukowcy, mentorzy i praktycy biznesu. Jednocześnie podczas wielu interesujących debat odbywały się ciekawe warsztaty i prezentacje oraz spotkania networkingowe.

Zespół Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. aktywnie uczestniczył w debacie pod tytułem „Wyzwania współpracy w ramach klastrów”, gdzie głównym panelistą był Prezes PPPT S.A. Pan Zbigniew Bednarski. Ponad to Pani Joanna Olejnik Pełnomocnik ds. Innowacji w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A. przeprowadziła Warsztaty Design Thinking. Podczas warsztatów w praktyce uczestnicy doświadczyli procesu tworzenia innowacji w oparciu o lepsze zrozumienie potrzeb użytkowników. Pracując w interdyscyplinarnym zespole, nad konkretnym wyzwaniem, poruszali się po wszystkich etapach procesu design thinking, co stanowi gwarancję utworzenia niestandardowych rozwiązań docelowych.
Podczas Forum w strefie PPPT S.A. przeprowadzana była GRA „Z ROLKĄ” autorskiego projektu jednego z członków zespołu PPPT S.A. Pani Izabeli Żochowskiej, która za pomocą zabawy promowała pionierski projekt Akademii Menagera organizowany w Płockim Parku
Przemysłowo-Technologicznym S.A. 19/20 listopada 2016 pod nazwą BIZNES LEVEL UP.
 
W strefie PPPT S.A. nie zabrakło partnerów. Firma NEO - TEC zlokalizowana w Płockim Parku Przemysłowo - Technologicznym zademonstrowała maszynę pomiarową Atos - wysokiej klasy optyczny skaner 3D i swoje produkty. Dr. NOREL jeden z członków Mazowieckiego Klastra Chemicznego jaki koordynuje PPPT S.A. także towarzyszył nam w strefie biznesu na Forum Rozwoju Mazowsza 7, promując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie kosmetyki.
Zapraszamy na fotorelację.
 

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN