Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT S.A. zaprasza do złożenia odpowiedzi na Zapytanie o Informację

07-06-2011  Aktualności

Zapraszamy do udzielania odpowiedzi na RFI dla projektu Laboratorium Centralnego Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. zaprasza Państwa do złożenia odpowiedzi na niniejsze Zapytanie o Informację dla projektu „Laboratorium Centralnego dla tworzenia komponentu technologicznego i naukowo-badawczego Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego”.

Celem Zapytania o Informację jest pozyskanie przez PPPT S.A. informacji technologicznych i cenowych oraz informacji dotyczących wiedzy, doświadczenia, potencjału technicznego, potencjalnych Oferentów dla realizacji projektu PPPT S.A. jakim jest: budowa Laboratorium Centralnego w ramach tworzenia komponentu technologicznego i naukowo-badawczego Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Aby ułatwić proces przygotowania i oceny ofert, nasze Zapytanie Ofertowe składa się z 3 części:
• Listu przewodniego,
• Wymagań Generalnych (Załącznik 1),
• Wymagań Merytorycznych (Załącznik 2).

Ostateczną datą składania Odpowiedzi jest 29 czerwca 2011 r., godz. 15:00 CET
WPŁYW WERSJI ELEKTRONICZNEJ ODPOWIEDZI
Adres dla korespondencji elektronicznej: sekretariat@pppt.pl

Oferent powinien posiadać udokumentowane doświadczenie i praktyczną znajomość zagadnień związanych z przedmiotowym zakresem zamówienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani udzieleniem odpowiedzi na niniejsze Zapytanie o informację i pozyskaniem programu funkcjionalno-użytkowego dla projektu Laboratorium Centralnego uprzejmie prosimy o kontakt:

Michał Dzierżawski, specjalista ds. obsługi inwestora i marketingu, tel. (24) 364-03-56, fax (24) 364-03-52, e-mail: michal.dzierzawski@pppt.pl

Załączniki:

Wymagania_merytoryczne_RFI_Laboratorium_Centralne_PPPT.pdfList przewodni
Wymagania_merytoryczne_RFI_Laboratorium_Centralne_PPPT.pdfWymagania generalne
Wymagania_merytoryczne_RFI_Laboratorium_Centralne_PPPT.pdfWymagania merytoryczne

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN