Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT na spotkaniu z przedsiębiorcami branży chemicznej z Indii

10-11-2014  

​W dniu 7 listopada 2014 r. w związku z wizytą delegacji przedstawicieli przemysłu chemicznego z Indii, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, odbyło się seminarium szkoleniowo - informacyjne poświęcone perspektywom nawiązania współpracy gospodarczej z Indiami, zwłaszcza w obszarze branży chemicznej. Przedstawiciele PPPT S.A. wzięli udział w seminarium oraz w towarzyszących mu rozmowach B2B z przedstawicielami i członkami Chemexcil  (Rada Promocji Eksportu podstawowych chemikaliów, kosmetyków i farmaceutyków) będącej inicjatywą Ministerstwa Handlu i Przemysłu Indii.

Wśród goszczących firm z Indii największą grupę stanowiły przedsiębiorstwa specjalizujące się w produkcji barwników wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i kosmetycznym, zagęstników, farmaceutyków, chemii rolniczej, półproduktów dla przemysłu papierniczego i tekstylnego.

W trakcie rozmów B2B, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny przedstawił przedsiębiorcom z Indii ofertę biznesową i terenów inwestycyjnych oraz obszary działania Mazowieckiego Klastra Chemicznego. Delegacja indyjska wyraziła duże zainteresowanie zakresem działalności PPP-T oraz dostrzegło możliwości współpracy zarówno na polu inwestorskim jak i w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych i badawczo-naukowych.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN