Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT patronem instytucjonalnym Young Crew IPMA WorkShop 2015

13-01-2015  

W dniu 16 stycznia 2015 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja Young Crew IPMA Workshop 2015 - warsztatów z zarządzania projektami w oparciu o  metodykę International Project Management. Warsztaty bogate są w ogromną dawkę wiedzy przekazywanej przez najlepszych praktyków Project Management  oraz innych dziedzin.
 
Tegoroczna edycja, nad którą patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik, odbywa się pod hasłem „Komunikacja ponad wszystko”. A jak wiadomo bez „dobrej” komunikacji z zespołem cele, które firma sobie stawia, są trudne do zrealizowania, a nawet niemożliwe.

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspiera działania na rzecz rozwoju kompetencji projektowych młodych zespołów budujących swoją ścieżkę kariery, dlatego też aktywnie włączył się w promocję warsztatów jako partner instytucjonalny Young Crew Workshop 2015. Tego dnia PPPT zagości na warsztatach dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w działaniach projektowych wspierających młodych menadżerów projektów w realizacji swoich idei oraz pozyskując nowe inspiracje do działania.

Polecamy i serdecznie zapraszamy!

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN