Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Przedstawiciele biznesu i nauki o innowacji i projektach badawczych

10-12-2013  

Odbywające się w Warszawie Forum jest częścią projektu systemowego pn. „Mazowiecka Sieć Ośrodków Doradczo – Informacyjnych w zakresie innowacji - MSODI” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, a którego głównym celem jest zwiększenie świadomości w zakresie znaczenia innowacji dla stabilnego i konsekwentnego rozwoju gospodarczego Mazowsza.

Uczestnicy Forum zapoznali się z ofertą biznesową i inwestycyjną Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego uwzględniającą planowane do przeprowadzenia projekty innowacyjne i badawczo-rozwojowe oraz inicjatywę utworzenia klastra chemicznego w oparciu o potencjał branży chemicznej Miasta Płocka.
 
Zasadniczym celem Forum jest stworzenie jego uczestnikom możliwości nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia potencjalnego partnera, zainicjowania wspólnych projektów, a także poznania dodatkowego rynku dla swoich produktów czy usług. Istotą tego wydarzenia jest kojarzenie partnerów w zakresie wymianie wiedzy na temat potrzeb i możliwości, jakie wynikają z podejmowanej działalności zarówno przedsiębiorstw, jak i nauki.​

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN