Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dni Innowacji w Płocku z udziałem Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego

26-11-2013  Aktualności

​Współpraca Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego z Mazowiecką Siecią Ośrodków Doradczo-Informacyjnych (MSODI) jest jednym z działań w ramach tworzenia klastra chemicznego w Płocku w oparciu o istniejący potencjał innowacyjnych branży chemicznej miasta.

W ramach Dni Innowacji w Płocku zaplanowano cykl spotkań informacyjnych oraz seminariów poświęconych m.in. kwestiom pozyskania kapitału na przedsięwzięcia innowacyjne, rozwojowi i idei klastrów w regionie czy innowacjom w biznesie.
      
Mazowiecka Sieć Ośrodków Doradczo-Informacyjnych jest projektem realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, powołanym do promowania wdrażania szeroko pojmowanej idei gospodarki innowacyjnej. Zadaniem MSODI jest wspieranie działań mających na celu stymulowanie rozwoju idei clusteringu, poprzez wsparcie instytucji zaangażowanych w realizację polityki klastrowej w odniesieniu do zdiagnozowanych obszarów koncentracji klastrowych na Mazowszu w ramach branż: chemicznej, rolno-spożywczej, medycznej i kreatywnej.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN