Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Prace przy budowie zakładu produkcyjnego Grupy B4 weszły w kolejną fazę realizacji

06-10-2011  Aktualności

Rozpoczął się następny etap robót dla realizacji inwestycji Grupy B4 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznego.


W ramach budowy obiektu produkcyjno-biurowego Grupy B4 na terenie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zakończyły się prace wznoszenia wszystkich elementów konstrukcyjnych.

W budynku biurowo-socjalnym trwają obecnie prace montażowe fasad aluminiowo-szklanych. Rozpoczęto także prace wykończeniowe i instalacyjne wewnątrz budynków. Ściany przyszłych pokojów biurowych pokryte zostały gładzią, a w pomieszczeniach socjalnych ułożono glazurę.

Halę produkcyjną obudowano z zewnątrz płytami warstwowymi. Na jej dachu zamontowano świetliki, a na całej powierzchni obiektu wylano betonową posadzkę przemysłową. Trwają ponadto roboty dla posadowienia budynku portierni przy wjeździe na teren obiektu.

Zakład produkcji lekkich elementów wykończenia nowoczesnego budownictwa wielkogabarytowego Grupy B4 o powierzchni całkowitej 11.320 m2, zostanie zlokalizowany na obszarze działki inwestycyjnej o powierzchni ok. 2,3 ha. Zakończenie inwestycji o wartości ok. 23 mln zł. planowane jest na przełomie roku 2011 i 2012. W nowym zakładzie zatrudnienie znajdzie około 200 osób w okresie pół roku po uruchomieniu inwestycji.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN