Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Serwis ebiznes.gov.pl - budowanie świadomości firm

17-03-2017  

BIZNES.GOV.PL to źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla osób prowadzących i planujących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy dowiedzą się tu jak założyć i prowadzić własną firmę, a niezbędne formalności załatwią online.
Sprawy dzięki serwisowi realizowane są szybko i sprawnie dzięki zebraniu usług w jednym miejscu i opisanie ich w prosty i przystępny sposób. Pytania, opinie, komentarze są wskazane.
Portal biznes.gov.pl i rozwój punktu kontaktowego dla przedsiębiorców
Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Partnerami – Instytutem Logistyki i Magazynowania i Krajową Izbą Gospodarczą – prowadzi obecnie prace nad rozwojem punktu kontaktowego w ramach Projektu „Rozwój Pojedynczego Punktu Kontaktowego trzeciej generacji". Więcej informacji o Liderze projektu i Partnerach. Celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie realizacji, w sposób łatwy i intuicyjny, kolejnych procedur drogą elektroniczną oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej. Ponadto, celem jest także usprawnienie działań związanych z uznawaniem kwalifikacji w ramach zawodów i działalności regulowanych.
Interaktywne Centrum Pomocy
Biznes.gov.pl przyjazny interfejs administracji w kontaktach z biznesem.
Portal biznes.gov.pl jest ściśle powiązany z funkcjonującym systemem Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).
Serwis biznes.gov.pl to ważne i nowoczesne narzędzie, które wraz z portalem obywatel.gov.pl staje się częścią nowopowstającego serwisu administracji rządowej.
Zawiera:
- artykuły,
- 900 opisów usług,
- 300 usług do zrealizowania w pełni online,
- ponad 100 interaktywnych poradników prowadzących przedsiębiorców przez meandry przepisów i procedur.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN