Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Trwa inwestycja spółki PaChemTech

20-09-2011  Aktualności

W III strefie inwestycyjnej PPPT powstaje kompleks badawczo-produkcyjny z budynkiem biurowym i laboratoryjnym spółki PaChemTech.


Na terenie działki inwestycyjnej o powierzchni 1 ha, należącej do spółki PaChemTech, trwają intensywne prace dla budowy instalacji badawczo-produkcyjnej dodatków specjalnych oraz budynku biurowo-laboratoryjnego.

Od momentu rozpoczęcia robót w czerwcu 2011 roku, generalny wykonawca inwestycji zakończył etap wykonania prac ziemnych, montażu wewnętrznych i zewnętrznych elementów instalacji badawczo-produkcyjnej, uzbrojenia terenu w infrastrukturę techniczną oraz wykonania powierzchni utwardzonych działki. Obecnie rozpoczęto roboty przygotowawcze dla wzniesienia konstrukcji zewnętrznych obiektu biurowo-laboratoryjnego.

Łączne nakłady związane z realizacją inwestycji wyniosą minimum 1,5 mln złotych. W wyniku realizacji przedsięwzięcia zostanie utworzonych nie mniej niż 15 nowych miejsc pracy.

W celu zapoznania się z wizualizacją przyszłego kompleksu badawczo-produkcyjnego z budynkiem biurowym i laboratoryjnym prosimy o przejście do sekcji Nasi klienci i wybór spółki PaChemTech w zakładce Inwestorzy PPPT.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN