Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy branżę kosmetyczną do Płocka!

19-06-2015  Aktualności

​W dniu 24 czerwca 2015 r. w godzinach 10:00-14:00, w siedzibie Centrum Edukacji Sp. z o.o. przy ul. Kobylińskiego 25, odbędzie się IV spotkanie Mazowieckiej Grupy Kosmetycznej.

Branża kosmetyczna to jedna z branż, która została wyodrębniona w ramach działalności Mazowieckiego Klastra Chemicznego. Jest to także jedna z najbardziej innowacyjnych i rozwojowych branż na regionalnym rynku, która działa w kierunku wypracowania własnej strategii rozwoju na Mazowszu. Trzykrotne już spotkania Mazowieckiej Grupy Kosmetycznej, których PPPT był uczestnikiem, wytypowały trzy obszary rozwojowe: Innowacje, Eksport i Rozwój Kadr. Praca w tych obszarach ma na celu określenie  wspólnych interesów branży i wypracowanie rekomendacji dla dalszej działalności Mazowieckiego Klastra Chemicznego. Organizacja wydarzenia stanowi możliwość pozyskania zarówno nowych członków do klastra, jak i nowych, potencjalnych inwestorów na tereny inwestycyjne, na których firmy kosmetyczne mogą utworzyć np. centra badawczo-rozwojowe.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęły: Biotechnologia.pl, Cosmetic Reporter, TrustedCosmetics.pl oraz PolishCosmetics.pl

Zaproszenie_IV spotkanie Mazowieckiej Branży Kosmetycznej.pdfZaproszenie_IV spotkanie Mazowieckiej Branży Kosmetycznej
Agenda_IV spotkanie Mazowieckiej Branży Kosmetycznej.pdfAgenda_IV spotkanie Mazowieckiej Branży Kosmetycznej

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN