Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Elektrobudowa S.A.
​Zrealizowany przez inwestora kompleks składa się z obiektów montażu i produkcji oraz budynku biurowego. Obiekty zlokalizowane są na działce inwestycyjnej przy ul. Kobiałka 9B o łącznej powierzchni ok. 0,5 ha.
 
Wartość nakładów dla realizacji inwestycji opiewa na kwotę ok. 5,2 mln złotych. W wybudowanych obiektach zatrudnienie znajdzie ogółem 15 osób wspomagających i obsługujących Biuro Realizacji Projektów w Płocku, które zatrudnia łącznie ok. 100 pracowników. Przedsięwzięcie inwestora związane jest bezpośrednio z licznymi projektami realizowanymi przez płocki oddział dla przemysłu petrochemiczno-rafineryjnego.       
 
Elektrobudowa S.A. jest spółką akcyjną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, istniejącą od 1953 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi budowlano-montażowe realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. Działalność spółki skupia się także na produkcji urządzeń elektroenergetycznych rozdzielnic i aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć oraz stacji i systemów elektroenergetycznych.
 
Od grudnia 2005 roku płocki oddział Elektrobudowy S.A. prowadzący Biuro Realizacji Projektów dla rynku przemysłu, wynajmuje powierzchnie biurowe w Centrum Administracyjnym PPPT S.A. w Płocku.
 
Więcej informacji na stronie: www.elektrobudowa.pl
 
 
 

Marki Grupy ORLEN