Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Grupa OPEUS Sp. z o.o.
Obiekt produkcyjno-biurowy został wybudowany przez spółkę Grupa B4 dla potrzeb zależnego podmiotu celowego OPEUS z przeznaczeniem do produkcji lekkich elementów wykończeniowych nowoczesnego budownictwa wielkogabarytowego.
 
Zakład produkcyjny o łącznej wartości ok. 23 mln złotych uroczyście otwarto w dniu 18 maja 2012 r. Zatrudnienie znalazło w nim niemal 250 osób, w tym ponad 40 osób kadry zarządzającej i administracyjnej oraz ok. 200 pracowników produkcyjnych.
 
Kompleks obiektów zlokalizowany jest na działce inwestycyjnej przy ul. Kobiałka 9 o łącznej powierzchni ok. 2,3 ha. Innowacyjny charakter tego przedsięwzięcia związany jest z procesem wdrażania przez inwestora nowoczesnych technologii i produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii z wykorzystaniem złożonych projektów fasadowych.
 
Obecnie inwestor działa jako Grupa OPEUS Sp. z o.o., a na terenie PPPT w Płocku posiada swoją siedzibę rejestrową. Specjalizuje się w obsłudze inwestycji w zakresie projektowania, produkcji i montażu fasad stalowych i świetlików stalowych oraz aluminiowych, elewacji i fasad wentylowanych. Ofertę firmy uzupełniają drzwi drewniane i płaszczowe uniwersalne, a także w wykonaniu przeciwpożarowym, oraz zabudowy panelowe.
 
​Więcej informacji o spółce OPEUS na stronie: www.opeus.pl
​​​​
 
 
 

Marki Grupy ORLEN