Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
NEO-TEC Sp. z o.o.
Wybudowany przez inwestora zakład produkcyjno-usługowy wyposażony jest w specjalistyczną infrastrukturę do wyważania rotorów na obrotach nominalnych. Kompleks obiektów składa się z budynku produkcyjnego oraz budynku biurowo-socjalnego i zlokalizowany jest na działce inwestycyjnej przy ul. Kobiałka 11a o łącznej powierzchni ok. 0,8 ha.
 
Inwestycja NEO-TEC w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym związana jest z planami rozwojowymi spółki w kierunku zaawansowanych i specjalistycznych technologii w dziedzinie maszyn wirujących. Łączne nakłady związane z realizacją inwestycji wyniosły ok. 4,4 mln złotych. W zakładzie zatrudnionych jest ogółem ok. 20 osób kadry zarządzającej, administracyjnej, inżynierskiej i produkcyjnej. 
 
NEO-TEC jest firmą działającą od 2000 roku, a swoją siedzibę rejestrową posiada w Płocku na terenie PPPT. Spółka  świadczy usługi inżynierskie w zakresie maszyn krytycznych dla przemysłu chemicznego, rafineryjnego i energetycznego. Ponad to NEO-TEC produkuje specjalistyczne części do sprężarek, turbin i pomp, koła wirnikowe odśrodkowe, łopatki do wszystkich typów turbin parowych, wały, korpusy oraz części statorów. 
Firma wykonuje również kompletne modernizacje i retrofity maszyn oraz dostarcza także nowe rotory do sprężarek odśrodkowych, turbin i pomp. 
​​
 
 
 

Marki Grupy ORLEN