Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PUPH Politechnik
​Od grudnia 2007 roku Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe „Politechnik” jest właścicielem gruntu w III strefie inwestycyjnej o powierzchni ok. 1 ha. 
Od października 2009 roku firma realizowała w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym inwestycję budowy własnej siedziby, tj. hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalnym 
i biurowym o szacowanej wartości ok. 4,5 mln złotych.
 
W powstałym zakładzie produkowane są urządzenia do transportu kontenerów. Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, Priorytet I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, dz. 1.5 Rozwój Przedsiębiorczości. W wyniku zrealizowanej inwestycji zostaną utworzone 23 miejsca pracy.
 
Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe „Politechnik” jest prywatną firmą założoną 
i działającą w Płocku od 1992 roku. Firma specjalizuje się w obróbce plastycznej i mechanicznej metali skrawaniem, wykonywaniu przyrządów montażowych, spawalniczych i tłoczników oraz produkcji własnych specjalistycznych urządzeń i elementów maszyn.
 
Więcej informacji na stronie: www.www.politechnik.com.pl
 
 
 

Marki Grupy ORLEN