Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PaChemTech Sp. z o.o.
​Zrealizowany przez inwestora kompleks składa się z instalacji badawczo-produkcyjnej dodatków do paliw oraz budynku biurowo-laboratoryjnego z częścią magazynową. Zakład zlokalizowany jest na działce inwestycyjnej przy ul. Kobiałka 7a o łącznej powierzchni 1 ha.
 
Łączne nakłady związane z realizacją inwestycji wyniosły ponad 2 mln złotych. Zakład zatrudnia ogółem 15 osób kadry zarządzającej i administracyjnej oraz obsługi produkcji i laboratorium. 
 
W obiekcie laboratoryjnym świadczone są usługi badawcze w zakresie analiz produktów naftowych, zwłaszcza paliw i biopaliw, a także usługi związane z analityką środowiskową. 
 
Mająca swą siedzibę w Płocku spółka PaChemTech działa w branży chemicznej specjalizując się w opracowaniu technologii i własnej produkcji pakietów dodatków uszlachetniających do benzyn, olejów napędowych i biopaliw. Firma posiada także doświadczenie w opracowaniu i produkcji dodatków specjalnych stosowanych między innymi jako chemikalia procesowe wspomagające lub ochronne w procesach chemicznych oraz w procesach wydobycia ropy naftowej i gazu.
 
Więcej informacji na stronie: www.pachemtech.eu  
 
 
 

Marki Grupy ORLEN