Jesteś tutaj: Strona główna
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 
 

Aktualności

Centrum Usług Korporacyjnych PPPT w Płocku otwarte

14-10-2014 | Aktualności

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oficjalnie uruchomił działalność Centrum Usług Korporacyjnych. Pracować w nim może docelowo 900 osób w niemal 280 pomieszczeniach biurowych. ... więcej »

PPPT współorganizatorem XIX Targów Pracy i Przedsiębiorczości

08-10-2014 | Aktualności

W dniu 7 października 2014 r. odbyła się już XIX edycja Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości z aktywnym udziałem PPPT. ... więcej »

Zachęty inwestycyjne

Inwestorzy Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego mogą liczyć na atrakcyjne samorządowe programy wsparcia obejmujące zwolnienia z podatku od nieruchomości na wspieranie nowych inwestycji na obszarze PPPT oraz nowych inwestycji dla przedsiębiorców innowacyjnych lub prowadzących działalność badawczo-rozwojową na terenie Miasta Płocka.

Inwestycjom na terenie PPPT może być przyznany status specjalnej strefy ekonomicznej, co oznacza możliwość ubiegania się przez przedsiębiorców o zwolnienie z podatku dochodowego.

PPPT oferuje również pomoc w zakresie pozyskiwania zasobów ludzkich poprzez organizację rekrutacji i szkolenia kadr zgodnie z oczekiwaniami inwestora. więcej »
 
 
Marki Grupy ORLEN