Jesteś tutaj: Strona główna
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 
 

Aktualności

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny rozpoczął współpracę z Klastrem Przemysłu Przetwórczego Północno-Wschodniej Anglii

26-06-2014 | Aktualności

List intencyjny o współpracy podpisano w dniu 25 czerwca 2014 r. w Łodzi podczas I Międzynarodowego Kongresu „Łódzkie Energetyczne”. ... więcej »

PPPT w Klastrze Inżynierii Kosmicznej i Satelitarnej

02-06-2014 | Aktualności

W dniu 28 maja 2014 r. w sali Senatu Wojskowej Akademii Technicznej zainaugurowano działalność Klastra Inżynierii Kosmicznej i Satelitarnej. ... więcej »

Zachęty inwestycyjne

Inwestorzy Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego mogą liczyć na atrakcyjne samorządowe programy wsparcia obejmujące zwolnienia z podatku od nieruchomości na wspieranie nowych inwestycji na obszarze PPPT oraz nowych inwestycji dla przedsiębiorców innowacyjnych lub prowadzących działalność badawczo-rozwojową na terenie Miasta Płocka.

Inwestycjom na terenie PPPT może być przyznany status specjalnej strefy ekonomicznej, co oznacza możliwość ubiegania się przez przedsiębiorców o zwolnienie z podatku dochodowego.

PPPT oferuje również pomoc w zakresie pozyskiwania zasobów ludzkich poprzez organizację rekrutacji i szkolenia kadr zgodnie z oczekiwaniami inwestora. więcej »
 
 
Marki Grupy ORLEN