Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w E-integra

13-08-2018

E-integra  sp. z o. o.  od 8 lat działa w branży informatycznej, oferując kompleksowe usługi IT dla firm i instytucji. Obsługuje firmy z Płocka i okolic świadcząc im usługi serwisowe, usługi wsparcia dla użytkowników i posiadanego sprzętu. W skład zespołu wchodzą informatycy z bogatym bagażem doświadczeń w branży IT. Firma prowadzi szereg projektów IT i w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska:

Młodszy specjalista IT

Wymagania stawiane pracownikowi:
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziane)
- Doświadcz​enie w pracy w zespole wsparcia (np. help desk)
- Bardzo dobra znajomość systemu Windows 7/8/10 (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
- Bardzo dobra znajomość MS Office 2007/2010/2013/2016 (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
- Znajomość protokołu TCP/IP
- Znajomość budowy komputera
- Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
- Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Doświadczenie w pracy Helpdesk
- Znajomość środowiska Active Directory
- orzeczenie o niepełnosprawności
- znajomość systemów i urządzeń na stacjach paliw

Do zadań należeć będzie:
- Praca w zespole wsparcia użytkowników
- Realizacja bieżących zgłoszeń
- Monitorowanie środowiska serwerowego

Firma oferuje:
- Umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane propozycją pracy firma prosi o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres e-mail: biuro@eintegra.pl

Link do ogłoszenia:

Specjalista ds. handlowych

Opis stanowiska:
- opracowywanie krótko- i długoterminowych strategii sprzedażowo-zakupowych:
- opracowanie i monitorowanie celów w zakresie sprzedaży i zakupów
- przygotowanie i kontrolowanie realizacji planów handlowych
- odpowiedzialność za wykonanie planów handlowych
- budowanie i rozwijanie działu sprzedaży: inicjowanie, tworzenie nowych kanałów sprzedaży
- zarządzanie polityką dystrybucji
- monitorowanie efektywności poszczególnych kanałów dystrybucji
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
- analizowanie działania konkurencji na rynku
- wprowadzanie zmian w polityce sprzedażowo-zakupowej
- opracowanie raportów i analiza sprzedaży i zakupów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane: zbieżne z oferowanym stanowiskiem)
- Minimum dwuletnie doświadczenie w braży IT
- Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
- Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
- Orientacja na cele i determinacja w realizacji założonych planów
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie powiązane z osiągniętymi wynikami
- Umowę o pracę
- Grupowe ubezpieczenie na życie
- Pracę w bardzo dobrej atmosferze

Marki Grupy ORLEN