Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Praca w ROLMAR - księgowość

09-11-2018

Firma ROLMAR to jeden z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dystrybutorów części dla rolnictwa i przemysłu w Polsce. Wchodzi w skład Markowski Group. Jest także firmą projektowo-wdrożeniową tworzącą własne produkty i budującą najbardziej rozpoznawalne marki w branży. Aktualnie Firma poszukuje Asystentki, która dołączy do zespołu zlokalizowanego w nowej siedzibie firmy w Płocku.

Stanowisko: Samodzielna Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Płock
Region: mazowieckie

Główne zadania:

- Samodzielne prowadzenie księgowości w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa: prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych
- Kompleksowe obsługa kadrowo-płacowa
- Prowadzenie wymaganych przepisami prawa rozliczeń finansowych z zakresu podatków, ZUS, i innych zobowiązań publiczno-prawnych oraz wymaganej sprawozdawczości finansowej i statystycznej oraz współpraca z ich odbiorcami
- Samodzielna dekretacja i ewidencjonowanie faktur zakupowych
- Monitorowanie salda konta rozliczenia zakupu materiałów i towarów
- Księgowanie wyciągów bankowych
- Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy w księgowości (minimum 2 lata), w tym w prowadzeniu księgowości spółek z o.o.
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
- Dobra, praktyczna znajomość zasad księgowości, ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
- Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień płacowo – kadrowych
- Praktyczna znajomość programów finansowo-księgowych i MS Excel,
- Samodzielność, dokładność oraz terminowość

Zapewniamy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę ROLMAR ANDRZEJ MARKOWSKI, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w  tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej Firmy pod adresem: https://rolmar.pl/kariera/

Firma informuje, że odpowiada tylko na wybrane oferty.​​​

Marki Grupy ORLEN