Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Telaviv w zasięgu branży IT z PARP

23-05-2018  Aktualności

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT mogą skorzystać z promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji DLD Digital Conference w Tel Awiwie.

Nazwa wydarzenia: DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival)
 
 Termin: 5-6 września 2018 r.
 Strona wydarzenia: www.dldtelaviv.com
 Lokalizacja: Tel Awiw, Izrael

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich startupów ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

- prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),

 - wyświetlanie filmów promocyjnych,

 - skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

UWAGA
Istnieje możliwość ubiegania się o bezpłatną wejściówkę na DLD Tel Aviv Digital Conference 2018 (jej koszt w zeszłym roku wynosił 2000 ILS netto). W tym celu należy napisać na poniższy Istnieje możliwość ubiegania się o bezpłatną wejściówkę na DLD Tel Aviv Digital Conference 2018 (jej koszt w zeszłym roku wynosił 2000 ILS netto). W tym celu należy napisać na poniższy do 29 maja 2018 r.

PARP ani organizatorzy wydarzenia nie pokrywają innych kosztów związanych z udziałem. Wejściówki bedą przyznawane na podstawie indywidualnych decyzji organizatorów wydarzenia, pod warunkiem członkostwa w polskiej delegacji.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas DLD Tel Aviv Didital Conference 2018, piszcie na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN