Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Wieczór BE THE CHANGE w Parku

05-10-2018  

 ;;;

W PPPT 9 października br, odbyło się inspirujące wydarzenie BE THE CHANGE.

Z przedstawicielkami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zachęconych sukcesem cyklu sesji Be the change w Warszawie, po raz pierwszy kobiety z miasta Płocka i mężczyźni mogli spędzić edycję tego wydarzenia w Płocku. Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.
Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety odpowiedziały, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat no i siebie.
Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, prezentowały je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcą zachęcić do zmiany, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. Na scenie zobaczy je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcą zachęcić do zmiany, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. Na scenie wystapiły następujące kobiety z Sieci:
 Ania Skórzyńska
Założycielka firmy Szumisie. Szumisie, czyli szumiące misie ułatwiające dzieciom zasypianie, cieszą się nie tylko uznaniem i popularnością wśród rodziców, ale mogą też pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Anna Skórzyńska jest absolwentką programu Biznes w Kobiecych Rękach.

 Aleksandra Jarośkiewicz
Przedsiębiorca i praktyk e-commerce. Rozwijała sklepy online takich firm jak Gino Rossi czy Matras. Buduje biznesy od zera zarówno jako mentor, konsultant jak i właściciel. Obecnie pracuje nad swoją platformą dla agencji rekrutacyjnych. Była pomysłodawcą i współzałożycielem Fun in Design, aplikacji online umożliwiającej projektowanie butów. Swoje doświadczenie w budowaniu marek i e-commerce zdobyła pracując m.in. w L'Oreal. Ukończyła Japonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jak twierdzi Japonia do dziś pozostaje dla niej nieustającym źródłem inspiracji.

 Beata Zuba
Absolwentka Institute d"Administration des Entrepreise de Lillle Ecole Universiter de Managmenen we Francji i Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i fotografią, działa czynnie w Stowarzyszeniu Psychiatria i Sztuka. Jest członkiem Związku Artystów Polskich.
Brała udział w licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych / Pałac Sztuki w Krakowie, Muzeum Sztuki Współczesnej Solvay w Krakowie, Muzeum Sztuki Współczesnej w Radomiu i wielu innych/ Prace w zbiorach Muzeum Zamek w Wiśniczu oraz zbiorach prywatnych polskich i zagranicznych. Swoje projektu prezentuje na konferencjach międzynarodowych w Polsce /m.in. MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej- Kraków/ i za granicą Światowy Zjazd Arteterapii w Tuluzie Francja.
Wieczór Be the change to jak zwykle okazja do networkingu przy smacznym poczęstunku. Mile widziane są wszystkie Kobiety ale także Panowie.
Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny wraz z władzami miasta zaprasza na to wydarzenie.
Więcej na temat Sieci Przedsiębiorczych Kobiet http://www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN