Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zaproszenie do badania potencjału fotonicznego Mazowsza

06-08-2018  Aktualności

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu zapotrzebowania mazowieckich przedsiębiorstw na technologie z obszaru fotoniki. Zaliczamy do nich rozwiązania, które wykorzystują lub umożliwiają wykorzystanie promieniowania elektromagnetycznego z przedziału od EUV (Extreme UV),  UV,  VIS (światło widzialne), IR (promieniowanie podczerwone) aż do promieniowania terahercowego. Badanie prowadzi 4CF sp. z o.o. w ramach projektu "Oceny potencjału oraz perspektyw rozwoju (trendów rozwojowych) sektora technologii fotonicznych na Mazowszu" realizowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego województwa Mazowieckiego. 
 Ankieta składa się z 11 stron: krótkiej metryczki oraz 10 stron, na których pytamy o zapotrzebowanie Pani/ Pana firmy na rozwiązania fotoniczne z poszczególnych obszarów zastosowań.
 Wyniki badania będą jawne, ale bez identyfikacji nazw przedsiębiorstw biorących w nim udział. Zostaną wykorzystane w Raporcie przygotowanym dla  Województwa Mazowieckiego oraz konferencji podsumowującej projekt.
 
Ankieta dla firm usługowych: https://goo.gl/forms/LT0Hig5NkWeaeCk22
Ankieta dla firm produkcyjnych: https://goo.gl/forms/7iHCZeOgnOWW8L0r2
 
Z góry dziękujemy za udział w badaniu potencjału firm z Mazowsza

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN