Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konferencja networkingowa - LinkedIn w biznesie

29-04-2022  

Wiecie że Płock i Nowy Jork dzieli tylko... jedno kliknięcie? Jeżeli nie wiecie, a prowadzicie własny biznes lub budujecie właśnie karierę zawodową, powinniście się o tym dowiedzieć. Dlatego pomyślcie o udziale w bezpłatnej konferencji, dającej know-how na temat kreowania komunikacji przez LinkedIna. Jest ona organizowana przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny już 17 maja 2022 roku o godz. 18:00., pn. "Jak wykorzystać potencjał LinkedIn do budowania i rozwoju biznesu"

(800484 px) _S.png 
 
 
Sieci społecznościowe w biznesie to tak naprawdę w dużej mierze forma globalnego networkingu. Za ich pośrednictwem praktycznie każdy ma możliwość tworzenia powiązań i kontaktów między firmami, ale też i osobami, które firmami zarządzają. To unikalne narzędzie, które nie tylko ułatwia prowadzenie biznesów, ale wręcz sprawia że nawiązywanie nowych relacji – w tym ogólnoświatowych – z potencjalnymi partnerami, kontrahentami czy też pracownikami i pracodawcami, jeszcze nigdy w historii nie było tak proste.
LinkedIn daje potężne możliwości rozwoju wszelkiej działalności biznesowej. Niestety warto pamiętać o tym, że aby wykorzystać jego potencjał, konieczne są pewne umiejętności komunikacyjne, ale i wiedza dotycząca działania samej platformy. Właśnie dlatego Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. postanowił zorganizować konferencję pt. "Jak wykorzystać potencjał LinkedIn do budowania i rozwoju biznesu". Ta odbędzie się już 17 maja 2022 roku godz. 18:00 w siedzibie PPPT przy ulicy Łukasiewicza 39 w Płocku. Spotkanie będzie podzielone na część szkoleniową i networkingową.
Uczestnicy konferencji dostaną pakiet najważniejszych porad związanych z know-how LinkedIna. A wszystko za sprawą power speecha Justyny Duszyńskiej i późniejszej sesji pytań. I w tym punkcie warto wiedzieć o tym, że do roli prelegentki trudno było znaleźć lepszą osobę. Justyna Duszyńska jest bowiem człowiekiem, dla którego media społecznościowe nie mają wielu tajemnic. A zawdzięcza to nie tylko wieloletniej karierze w polskiej branży mediowej i pracy dla takich gigantów, jak Grupa Onet.pl, Grupa Ringier Axel Springer Polska czy Burda Media International. Listę doświadczenia uzupełnia bowiem zarządzaniem firmą Httpool Polska, która stała się globalnym partnerem reklamowym m.in. Twittera, LinkedIna, Tik Toka, Spotify, Facebooka, Snapchata, Brainly i Warner Music.
Konferencja pt. "Jak wykorzystać potencjał LinkedIn do budowania i rozwoju biznesu" ma bardzo unikalny charakter. Ze względu na poruszaną kwestię, wiedzę praktyczną, którą otrzymają uczestnicy, ale też i osobę prelegenta. Justyna Duszyńska niezwykle rzadko prowadzi tego typu spotkania. Przysłowiową wisienką na torcie jest jednak fakt, że udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Pod warunkiem jednak, że uczestnik dopełni jednej formalności. Wystarczy że przed konferencją poprzez serwis Evenea zgłosi swój udział. Tylko tyle wystarczy, aby hasło "Start in Park" sprawdziło się i w tym przypadku.
Partnerem konferencji jest Gmina-Miasto Płock i CIFAL Płock

Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/startinpark/


Zapraszamy!
​​

Startup Spark 2.0

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN