Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Konferencja pn. Mentoring w biznesie

25-11-2019  

21 listopada 2019 r. w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. odbyła się konferencja pn. „Mentoring w biznesie”. Było to wydarzenie o tyle istotne, że z jednej strony potwierdziło jak ważna jest wymiana doświadczeń między przedsiębiorcami, z drugiej zaś stanowiło premierę jeszcze jednej inicjatywy – pierwszego w regionie płockim programu akceleracyjnego.

W charakterze prelegentek pojawiły się m.in.: Dorota Czekaj - współzałożycielka, fundatorka i wiceprezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Anna Radzikowska - coach biznesowy i Dagmara Strzębicka - współzarządzająca funduszem EdTechHub Ventures.

Bardzo ważne miejsce przypadło również przedstawicielkom Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.: prezes Joannie Olejnik i wiceprezes Magdzie Dudzie. Panie oficjalnie i uroczyście zainaugurowały rozpoczęcie programu akceleracyjnego. Wspólna inicjatywa Parku i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest unikalnym rozwiązaniem na stymulowanie powstawania nowych firm w regionie płockim. Dwadzieścia osób o innowacyjnych pomysłach otrzyma możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniach szkoleniowo-mentoringowych. Przewidujemy pięć modułów szkoleniowych, w czasie  których poruszona zostanie tematyka związana z modelowaniem biznesowym, aspektami prawno-księgowymi, social mediami, marketingiem, negocjacjami czy źródłami finansowania. Kluczem do sukcesu stanie się też networking, a konkretnie spotkania wprowadzające do środowiska biznesowego. Każdy uczestnik programu będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony mentora - doświadczonego przedsiębiorcy lub osoby zajmującej wysokie stanowisko w dużej firmie. Wszystkie te działania będą prowadzić do jednego celu - uczestnicy akceleratora będą mogli przerodzić innowacyjny pomysł biznesowy w działalność gospodarczą - przy wcześniejszym dopracowaniu i uszczegółowieniu planu biznesowego.

Przyjmowanie zgłoszeń do programu akceleracyjnego rozpocznie się 2 gr​udnia. Nabór potrwa do 10 stycznia. Wszystkie informacje dostępne będą na stronie www.ppp.pl i w mediach społecznościowych.

​​​​​​​​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN