Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Odwołana konferencja pn. Miejsce kobiety w biznesie

22-09-2021  

Dziękujemy za zainteresowanie naszą konferencją pn. "Miejsce kobiety w biznesie" planowaną na 07.10.2021r.
Niestety​ z przyczyn niezależnych jesteśmy zmuszeni ją odwołać. O nowym terminie poinformujemy możliwie najszybciej.
________________________________________________________________________________________________________________

Już 7 października 2021 roku w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A. odbędzie się konferencja pt. "Miejsce kobiety w biznesie". Spotkanie będzie wyjątkowe. A zadecyduje o tym nie tylko jego tematyka, czy możliwość wygrania świetnych prezentów, ale przede wszystkim zaproszone prelegentki. Przed uczestniczkami wystąpi Grażyna Szapołowska i Dorota Goldpoint. A tak znane nazwiska, rzadko pojawiają się w Płocku na jednej scenie.
Sukces nigdy nie ma jednej twarzy. I idealnie pokażą to dwie panie prowadzące naszą konferencję Jako pierwsza na scenie pojawi się Dorota Goldpoint – psychoterapeutka i projektantka, która nie tylko stawia na biznes, ale i empatię. Dlatego cele zawodowe idealnie łączy z prowadzeniem fundacji wspierającej dojrzałe kobiety. O czym opowie? W swoim wystąpieniu zestawi klasyczne rozumienie roli kobiety w społeczeństwie wg Freuda z dzisiejszym spojrzeniem na płeć piękną. W tym ujęciu zaprezentowana zostanie autorska koncepcja przywództwa kobiet oparta o inteligencję emocjonalną – która odnosi się nie tylko do źródła sukcesu i czynników „sukcesogennych”, ale również do stylu zarządzania przyjmowanym przez kobiety-liderki. Drugą z prelegentek będzie Grażyna Szapołowska – świetnie znana aktorka filmowa i teatralna, która również sprawdziła się w roli pisarki. Pani Szapołowska przygotowała dla uczestników bardziej emocjonalne i refleksyjne spojrzenie na tematykę konferencji. Aktorka na bazie własnych doświadczeń, ale także i jednej z książek pt. „Ścigając pamięć” wygłosi power speech uświadamiający paniom drogę do ich dojrzałości biznesowej. Opowie też o tym, jak rozwijanie osobowości synchronizuje się z rozwojem i sukcesem zawodowym oraz gdzie tak naprawdę rodzi się sukces.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, odwiedź stronę: www.kobietywbiznesie.pppt.com.pl .

Bezpośredni link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/kobietywbiznesiepppt/


Wszystkich uczestników konferencji prosimy o zapoznanie się i stosowanie do aktualnie obowiązujących ZASADY BEZPIECZEŃSTWA_PPP-T.pdfZASADY BEZPIECZEŃSTWA_PPP-T.pdfdotyczących przeciwdziałania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 dla wydarzenia organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.

MKWB - 777x375 S.png 
 
​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN