Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT S.A. Partnerem Szkoły Letniej Innowacji

29-08-2008  Aktualności

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. został Partnerem III edycji Szkoły Letniej Innowacji organizowanej w dniach 5 - 10 września 2008 r.

Letnia Szkoła Innowacji organizowana jest przez Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce, Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE. Odbędzie się ona w dniach 5 - 10 września 2008 r. w Warszawie oraz Koszelówce k. Łącka.

Szkoła Letnia Innowacji to cykl warsztatów, spotkań i dyskusji nad kluczowymi problemami wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki. Jej celem jest budowa efektywnej sieci partnerstwa na rzecz wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki łączącej środowisko naukowe, administrację rządową i samorządową oraz przedstawicieli instytucji wsparcia biznesu, w tym parki przemysłowe i technologiczne.

Wymiernym rezultatem niniejszego przedsięwzięcia będą dwie publikacje na bazie materiałów i wyników dyskusji wydane przez Szkołę Główną Handlową oraz Uniwersytet Szczeciński.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN