Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT S.A. wyróżniony jako firma promująca rozwój przedsiębiorstw i nowoczesne technologie

25-04-2008  Aktualności

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. został uhonorowany przez Instytut Studiów Energetycznych Sp. z o.o. wyróżnieniem specjalnym.

Park wyróżniono jako firmę promująca rozwój przedsiębiorstw i nowoczesne technologie. Uroczystość miała miejsce w trakcie Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej "Innowacyjne Technologie w Rozwoju Przedsiębiorstw" zorganizowanej w dniu 24 kwietnia 2008 roku w Warszawie przez Instytut Studiów Energetycznych Sp. z o.o.

Konferencja miała na celu umożliwienie wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy sferą nauki i przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu innowacji i wdrożeń. Oprócz zagadnień z dziedziny zarządzania projektami innowacyjnymi, poruszono aspekty planowana strategicznego HR w projektach innowacyjnych, problematyki związanej z finansowaniem nowoczesnych technologii oraz roli innowacji w rozwoju przedsiębiorstw. Prezentację obrazującą działalność i funkcjonowanie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przedstawił Pan Jarosław M. Troch – Prezes Zarządu Spółki.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN