Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PPPT gospodarzem Szkoły Letniej Innowacji

08-09-2008  Aktualności

W dniu 8 września 2008 r. Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. gościł uczestników III edycji Szkoły Letniej Innowacji.


Wizytę studyjną w siedzibie PPPT S.A. zorganizowało Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce przy udziale Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. PPPT został Partnerem tegorocznej edycji Szkoły Letniej Innowacji.

Goście zapoznali się z działalnością Płockiego Parku Przemysłowo - Technologicznego, jego ofertą inwestycyjną, prezentacją dokonań spółki zarządzającej w latach 2004-2006 w ramach projektów UE oraz z założeniami programu rozwoju spółki na lata 2007-2013. W toku dyskusji z udziałem przedstawicieli środowisk naukowych polskich wyższych uczelni oraz ośrodków innowacji i przedsiębiorczości, szczególny nacisk położono na rolę innowacyjności w działalności prowadzonej przez parki przemysłowe i technologiczne w Polsce.

Gospodarzami spotkania i wizyty byli Pan Jarosław M. Troch, Prezes Zarządu PPPT S.A., Pan Adam Trojanowski, Wiceprezes Zarządu PPPT S.A. oraz Pan Krzysztof Matusiak, Prezes Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN