Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Powierzchnie do wynajęcia w Centrum Administracyjnym PPPT S.A. w Płocku

04-05-2010  Aktualności

Od dnia 01 maja 2010 r. PPPT S.A. dysponuje powierzchnią biurową o pow. ok. 60 m2 do wynajęcia w Centrum Administracyjnym przy ul. Zglenickiego 42.

Naszym przyszłym partnerom biznesowym oferujemy około 60 m2 powierzchni biuirowej.

Oferowana powierzchnia biurowa wchodzi w skład kompleksu budynków Centrum Administracyjnego PPPT S.A. połączonych wspólnym parkingiem dla kilkudziesięciu samochodów osobowych. Kompleks posiada całodobową ochronę oraz monitoring.

Centrum Administracyjne PPPT S.A. znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby głównej PKN ORLEN S.A. z dogodnym dojazdem komunikacyjnym i środkami komunikacji publicznej.

Uzupełnieniem oferty najmu powierzchni biurowej jest oferta wynajmu sal konferencyjnych.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 024 364-03-55.

W nowym zakładzie o szacowanej wartości ok. 4,5 mln. złotych, gdzie zgodnie z deklaracją inwestora utworzonych zostanie 23 miejsca pracy, produkowane będą urządzenia do transportu kontenerów.

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Handlowe Politechnik jest prywatną firmą założoną w Płocku w 1992 roku specjalizującą się w obróbce plastycznej i mechanicznej metali skrawaniem, wykonywaniu przyrządów montażowych, spawalniczych i tłoczników oraz produkcji własnych specjalistycznych urządzeń.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN