Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Przeniesienie prawa własności nieruchomości na rzecz PaChemTech Sp. z o.o.

07-12-2010  Aktualności

PPPT S.A. sfinalizował transakcję sprzedaży nieruchomości gruntowej dla realizacji inwestycji inwestora PaChemTech Sp. z o.o.


W dniu 6 grudnia 2010 r. PPPT S.A. podpisał umowę przeniesienia prawa własności nieruchomości gruntowej dla inwestycji PaChemTech Sp. z o.o.

Inwestor planuje inwestycję polegającą na budowie zakładu dla produkcji pakietów dodatków do paliw i dodatków do zastosowań specjalnych oraz do komponowania benzyn lotniczych wraz z budynkiem biurowym, która zostanie ulokowana w strefie III Płockiego Parku Przemysłowo - Technologicznego na terenie o łącznej powierzchni 1 ha. W ramach inwestycji inwestor zakłada ponadto uruchomienie specjalistycznego laboratorium badawczo-analitycznego, które świadczyć będzie usługi badawcze w zakresie analiz produktów naftowych, zwłaszcza paliw i biopaliw, a także usługi związane z analityką środowiskową. Szacowana wartość inwestycji to ok. 1,5 mln złotych, a deklarowana liczba nowych miejsc pracy to ok. 15.

PaChemTech Sp. z o.o. ma swą siedzibę w Płocku i działa w branży chemicznej specjalizując się w opracowaniu technologii i własnej produkcji pakietów dodatków uszlachetniających do benzyn, olejów napędowych, olejów opałowych i biopaliw. Spółka posiada także doświadczenie w opracowaniu i produkcji dodatków specjalnych stosowanych między innymi jako chemikalia procesowe wspomagające lub ochronne w procesach chemicznych oraz w procesach wydobycia ropy naftowej i gazu.


Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN