Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Rusza II edycja konkursu Innowator Mazowsza 2009

25-06-2009  Aktualności

W imieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego informujemy wszystkich zainteresowanych o planowanej II edycji konkursu Innowator Mazowsza 2009.

Konkurs stanowi ważny element wdrażanej od ponad roku Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza i podobnie jak pierwsza edycja, sfinansowany zostanie w całości ze środków własnych władz Samorządowych Województwa Mazowieckiego. Inicjatywa niniejsza została objęta patronatem Marszałka Województwa, Pana Adama Struzika

Konkurs Innowator Mazowsza zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: „Młoda Innowacyjna Firma” oraz „Innowacyjny Młody Naukowiec”.

Pierwsza kategoria skierowana jest do przedstawicieli sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, działających na terenie Mazowsza nie dłużej niż 5 lat. Firmy te muszą wykazać się udokumentowanym, wprowadzonym w ciągu ostatnich 3 lat, innowacyjnym produktem, usługą lub technologią, wdrożoną w codziennej praktyce biznesowej.

Druga kategoria skierowana jest do młodych naukowców (poniżej 35 roku życia), którzy w przeciągu ostatnich trzech lat uzyskali stopień doktora, a w swojej pracy podejmowali tematykę innowacyjności.

Planowany okres naboru wniosków/aplikacji konkursowych to 01.09.2009 – 31.10.2009, natomiast rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali na początku 2010 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą się wkrótce na stronach internetowych www.innowacyjni.mazovia.pl i www.mazovia.pl. Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Departamencie Strategii i Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Osoby do kontaktu:

Marcin Postawka - Kierownik Wydziału Innowacyjności, tel. 22 59-79-777, e-mail: m.postawka@mazovia.pl
Joanna Pater, tel. 22 59-79-792, e-mail: j.pater@mazovia.pl
Anna Rutkowska, tel. 22 59-79-793, e-mail: a.rutkowska@mazovia.pl

W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w konkursie!

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN