Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Ruszyła inwestycja budowy hali produkcyjno-magazynowej PUPH Politechnik na terenie PPPT

21-10-2009  Aktualności

W dniu 17 października 2009 r. rozpoczęły się prace budowlane dla realizacji inwestycji PUPH Politechnik w strefie III PPPT.

Na terenie działki inwestycyjnej o powierzchni ok. 1 ha Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Handlowe Politechnik zaczęło budowę własnej siedziby, tj. hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalnym i biurowym o szacowanej wartości ok. 4,5 mln. złotych. Zgodnie z harmonogramem prac budowlanych inwestycja ma zakończyć się do końca czerwca 2010 roku. W wyniku zrealizowanej inwestycji zostanie utworzonych 23 miejsc pracy, w tym 10 nowych.

W nowym zakładzie produkowane będą urządzenia do transportu kontenerów. Inwestycja uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, Priorytet I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, dz. 1.5 Rozwój Przedsiębiorczości.

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Handlowe Politechnik jest prywatną firmą założoną w Płocku w 1992 roku specjalizującą się w obróbce plastycznej i mechanicznej metali skrawaniem, wykonywaniu przyrządów montażowych, spawalniczych i tłoczników oraz produkcji własnych specjalistycznych urządzeń.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN