Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
W PPPT rozpoczęto współpracę między ARP S.A. i IGRP

05-04-2019  

W dniu 5 kwietnia 2019 r. w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) z Izbą Gospodarczą Regionu Płockiego (IGRP). Strony będą wspólnie działać na rzecz rozwoju przedsiębiorstw w regionie płockim. 

Celem współpracy jest promocja i wsparcie przedsiębiorstw w prowadzeniu działalności, a także zwiększenie konkurencyjności przemysłu w powiecie płockim. Agencja Rozwoju Przemysłu zaoferuje firmom zrzeszonym w Izbie specjalnie przygotowaną ofertę finansowania inwestycji a Izba informować będzie przedsiębiorców o możliwościach dostępnych w ramach finansowania ze środków ARP. 

Uroczystemu podpisaniu porozumienia towarzyszyli  Wicemarszałek Senatu RP, Adam Bielan, i Minister Przedsiębiorczości i Technologii Rządu RP, Jadwiga Emilewicz. W ramach wizyty w PPPT goście odwiedzili zakład inżyniersko-produkcyjny firmy NEO-TEC, funkcjonujący w PPPT od 2013 roku, oraz kompleks analityczno-badawczy Laboratorium Centralnego.

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN