Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Startup Academy zaprasza na serię warsztatów

23-07-2021  

Startup Academy zaprasza na serię warsztatów dla przedsiębiorców z Płocka i okolic na temat Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji 

We współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, Startup Academy organizuje serię warsztatów dla przedsiębiorców z Płocka i okolic na temat Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji oraz wyzwań, z jakimi mierzą się lokalni przedsiębiorcy.

W trakcie spotkań doświadczeni eksperci przeprowadzą warsztaty w zakresie generowania innowacji oraz oferty finansowania rozwoju, elementów, które mają kluczowe znaczenia dla rozwoju przedsiębiorstwa oraz kluczowych kompetencji przedsiębiorcy

trakcie spotkań wykorzystane będą różnorodne techniki warsztatowe, zaczerpnięte  w dużej mierze z metodyki Design Thinking. Moderatorzy oraz eksperci będą facylitować spotkania oraz zachęcać do podjęcia dyskusji i wypracowywać nowe rozwiązania, które następnie zostaną zaproponowane Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego. W trakcie spotkań uczestnicy wykorzystają m.in następujące metody pracy:

-  Burza mózgów na temat możliwych zmian i nowych instrumentów;

- Tworzenie persony przedsiębiorcy, definiowanie jego problemów i wymyślanie rozwiązań;

- Panel dyskusyjny.

Warsztaty to niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców z subregionu płockiego, aby wpłynąć na kształt instrumentów wsparcia, jakie zaoferuje Urząd Marszałkowski Województwa  Mazowieckiego w kolejnych latach.

Spotkania poprowadzą doświadczeni praktycy. Michał Misztal, CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. rowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej - Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Z kolei, Kacper Rożyński pomaga firmom zmagać się z codziennymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi świat. Swoją przygodę biznesową rozpoczął w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju.

W trakcie spotkań, eksperci przeprowadzą warsztaty w zakresie:

1) generowania innowacji oraz oferty finansowania rozwoju - 27 lipca 2021 r.​

2) anatomii sukcesu przedsiębiorstwa- elementów, które mają kluczowe znaczenia dla rozwoju przedsiębiorstwa - 13 września 2021 r.

3) sylwetki przedsiębiorcy sukcesu- kluczowych  kompetencji przedsiębiorcy - 11 października 2021 r.

Dla wszystkich uczestników warsztatów oferujemy również darmowy dostęp do kursu on-line Startup Sprint https://eduplatform.startupacademy.pl.  

 Zapraszamy do rejestracji na stronie cyklu wydarzeń  https://startupacademy.pl/mazowsze-lp/

 Cykl spotkań został dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.​

 

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny jest partnerem regionalnym wydarzenia


Su AcademyS.jpeg

​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN