Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Trwa budowa hali produkcyjno-magazynowej i siedziby PUPH Politechnik na terenie PPPT

28-04-2010  Aktualności

W strefie III trwają prace w zakresie konstrukcyjno-budowlanym dla realizacji inwestycji PUPH Politechnik w Płockim Parku Przemysłowo - Technologicznym.


Na terenie działki inwestycyjnej o powierzchni ok. 1 ha należącej do Przedsiębiorstwa Usługowo Produkcyjnego Handlowego Politechnik trwają intensywne prace dla budowy hali produkcyjno-magazynowej i siedziby firmy. Zakres wykonanych prac objął wykonanie fundamentów hali i budynku biurowo-socjalnego wraz z podbudową posadzki hali. Obecnie dokonano montażu słupów i ram konstrukcji stalowej hali produkcyjno-magazynowej oraz rozpoczęto wznoszenie ścian murowanych parteru budynku biurowego.

W nowym zakładzie o szacowanej wartości ok. 4,5 mln. złotych, gdzie zgodnie z deklaracją inwestora utworzonych zostanie 23 miejsca pracy, produkowane będą urządzenia do transportu kontenerów.

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Handlowe Politechnik jest prywatną firmą założoną w Płocku w 1992 roku specjalizującą się w obróbce plastycznej i mechanicznej metali skrawaniem, wykonywaniu przyrządów montażowych, spawalniczych i tłoczników oraz produkcji własnych specjalistycznych urządzeń.

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN