Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zakończenie Programu Akceleracyjnego PPP-T

14-09-2020  

W sobotę, 12 września 2020 r. w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo​​-Technologicznego S.A. odbyły się ostatnie warsztaty w ramach Programu Akceleracyjnego PPP-T. Tym razem zajęcia poprowadziła Ola Więcka, autorka książki pt. „Jak mówić o sobie dobrze”. Zajęcia pn. „Storytelling i Personal Pitch” wzbudziły wielkie zainteresowanie uczestników. 

"Mówienie o sobie dobrze czy w ogóle zabieranie głosu to jeden ze sposobów, by zająć właściwą dla siebie życiową przestrzeń. A to jest dla nas trudne" mówiła Aleksandra Więcka, która w czasie kilkugodzinnych warsztatów przeszkoliła swoich słuchaczy jak mówić o sobie dobrze, tak żeby inni słuchali i pytali co dalej. Przekazała również wskazówki  jak zbierać i selekcjonować fakty oraz jak rozumieć punkt widzenia słuchacza i zmienić monolog w dialog.

Warsztat „Storytelling & Personal Pitch” stanowił dla Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.rodzaj klamry. Kończył, ale i w pewnym sensie podsumował prowadzony przez PPP-T program akceleracyjny, dlatego też na koniec zajęć Prezes  Zarządu PPP-T Joanna Olejnik wręczyła uczestnikom certyfikaty ukończenia bloku szkoleń i warsztatów.

Podsumowanie Programu Akceleracyjnego nastąpi 22 września o godzinie 17.00 (online) w czasie gali finałowej, na  którą serdecznie zapraszamy.

Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/webinarpersonalbranding/

 

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN