Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zapraszamy na spotkanie biznesowe IGRP

26-11-2021  

W imieniu Izby Gospodarczej Regionu Płockiego oraz Regionu Mazowieckiego Banku Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszamy na lunch biznesowy, który odbędzie się już 7 grudnia 2021 roku w godz. 10:00 – 13:30 w Staromiejskim Centrum Biznesowym PRZETWORNIA w Płocku, ul. Synagogalna 4.

Bank Gospodarstwa Krajowego, jako państwowy bank rozwoju o długoletniej tradycji,  wspiera zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy kraju, odpowiadając na główne wyzwania rozwojowe. Podczas części merytorycznej, eksperci BGK poruszą zagadnienia dotyczące takich produktów i usług jak: gwarancje de minimis, biznesmax, zabezpieczenie stopy procentowej, kursu walutowego, finansowanie ekspansji zagranicznej czy też pożyczki ze środków unijnych. Po prezentacjach, przy poczęstunku możliwa będzie nieformalna wymiana zdań i doświadczeń.

Zapisy na spotkanie przyjmuje Izba Gospodarcza Regionu Płockiego przez zakładkę zapisz się na szkolenie na stronie www.igrp.com.pl
Uprzejmie informujemy, iż
ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia są przyjmowane do dnia 3 grudnia 2021 roku do godz. 15.00.

W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 508-591-408 lub adresem e-mail: biuro@igrp.com.pl​

 ​​​​​​​​

Powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN